Nahajate se: Kontakt

Stopite v stik z nami

GBD BPD d.d.

GBD BPD d.d.
Koroška cesta 5 (prizidek Hotela Creina)
SI-4000 Kranj
 

Tel.:   +386 4 280 1000
Fax: +386 4 280 1012
e-mail: info@gbd.si
Delovni čas:
Pon. – Pet.: 8.30 – 16.30

Podrobni podatki in zemljevid >

Vodstvo

Urban Belič, mag.
Izvršni direktor
04 280 1044 urban.belic@gbd.si
Hermina Krt, mag.
Izvršna direktorica
04 280 1023 hermina.krt@gbd.si

Borzno posredovanje in upravljanje premoženja

Sandi Kozina
Vodja trgovanja
+386 4 280 1043 sandi.kozina@gbd.si
Alenka Eržen
Vodja upravljanja
+386 4 280 1020 alenka.erzen@gbd.si
Andrej Zakotnik
Upravljavec premoženja
+386 4 280 1042 andrej.zakotnik@gbd.si
Gregor Pipan
Finančni analitik
  gregor.pipan@gbd.si
Domen Granda
Finančni analitik
+386 4 280 1041 domen.granda@gbd.si

Podpora poslovanju in upravljanja s tveganji

Martina Odar
Vodja podpore poslovanju in upravljanja s tveganji
+386 4 280 1026 martina.odar@gbd.si
Darja Roblek
Podpora poslovanju in upravljanja s tveganji
+386 4 280 1022 darja.roblek@gbd.si
Petra Krt
Strokovna sodelavka
+386 4 280 1021 petra.krt@gbd.si
Tanja Skodlar
Strokovna sodelavka
+386 4 280 1015 tanja.skodlar@gbd.si

Strokovni sodelavci

Veronika Borak
Strokovna sodelavka
 +386 4 280 1017  veronika.borak@gbd.si

Domov  |  Pogoji poslovanja  |  Za medije  |  RSS  |  Struktura strani  |  Avtorji