Nahajate se: Kontakt

Stopite v stik z nami

GBD BPD d.d.

GBD Gorenjska borznoposredniška družba d.d. (GBD BPD d.d.)
Koroška cesta 5 (prizidek Hotela Creina)
4000 Kranj
 

Tel.:   04 280 1000
Faks: 04 280 1012
e-naslov: info@gbd.si
Delovni čas:
Pon. – pet.: 8.30 – 16.30

Podrobni podatki in zemljevid >

Vodstvo

mag. Urban Belič
Izvršni direktor
04 280 1044 urban.belic@gbd.si
mag. Hermina Krt
Izvršna direktorica
04 280 1023 hermina.krt@gbd.si

Svetovalka za skladnost

Hermina Borak
Svetovalka za skladnost
04 280 1018  

Borzno posredovanje in upravljanje premoženja

Sandi Kozina
Vodja trgovanja
04 280 1043 sandi.kozina@gbd.si
Alenka Eržen
Vodja upravljanja
04 280 1020 alenka.erzen@gbd.si
Andrej Zakotnik
Upravljavec premoženja
04 280 1042 andrej.zakotnik@gbd.si
Gregor Pipan
Finančni analitik
  gregor.pipan@gbd.si
Domen Granda
Finančni analitik
 04 280 1041 domen.granda@gbd.si

Podpora poslovanju in upravljanja s tveganji

Martina Odar
Vodja podpore poslovanju in upravljanj s tveganji
04 280 1026 martina.odar@gbd.si
Darja Roblek
Podpora poslovanju in upravljanja s tveganji
04 280 1022 darja.roblek@gbd.si
Veronika Kožuh
Referentka podpore poslovanju
04 280 1021 veronika.kozuh@gbd.si
Tanja Skodlar
Referentka podpore poslovanju
04 280 1015 tanja.skodlar@gbd.si

FINport, spletni portal za aktivne vlagatelje

Primož Kopač
Strokovni sodelavec
04 280 1010 primoz.kopac@gbd.si

 

 

Domov  |  Pogoji poslovanja  |  Za medije  |  RSS  |  Struktura strani  |  Avtorji